Az elmúlt időben egyre másra elszaporodtak a hülye topicok (lehet ez is az
, bár szerintem ha elolvassátok a későbbiekben beadott linket, akkor más lesz a véleményetek), az értelmetlen beszólások, sokszor a tudatlanságból vagy lustaságból eredő értelmetlen vagy tökre hiányos kérdések, kérések.
Úgy gondoltam, hogy érdemes volna segíteni azokon, akik most kezdik a fórumozást, vagy akik akár magával az édes anyanyelvünkkel is komoly küzdelmet folytatnak:
azaz nem tudják magukat kifejezni.
A helyesírást most ne is említsük, nem a betűelütésről, hanem a konkrét helyesírásról beszélek.
Én már nagyon unom azt, hogy úgy kell kiszedni 1-1 segítségre szoruló emberkéből az infókat, amik alapján egyáltalán tudnánk segíteni, hogy sokszor bele se kezdek, s gondolom így vannak ezzel azok is, akik (talán) tudnának segíteni, de nincs elég idejük arra, hogy barchobát játszanak.
Ha valamit nem tudok, akkor legalább vegyem a fáradtságot, hogy úgy kérdezzek, hogy arra ne legyen nehéz válaszolni. Ez az én elvem.
HOGYAN KÉRDEZZÜNK OKOSAN
Ez a link mondjuk hackerekről meg mindenféle egyéb népről szól, de sok hasznos infót lehet összeszedni azoknak is akik nem mélyedtek el igazán a számítástechnika szoftver vagy a hardver részében.
Javaslom mindnekinek legalább egyszeri átolvasását az anyagnak, sok kellemetlenséget meg tudunk spórolni magunknak. Jobb mint állandóan kapni a letolást az "öreg rókáktól".
Ezzel a témával kapcsolatban kiváncsi lennék 1-2 moderátor, házigazda véleméynére is.
GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W
