Ha jól emléxem ez (volt) az a lap ami még régebben kivált a pcguruból vmi kiadói herce-hurca miatt, és a főszerkesztője a korábban a gurunál tevékenykedő Mocsy (Mocsáry József). Nekem - pcguru rajongó lévén - meg van jó pár számuk (az eredeti Guruk mellet), és bizton állíthatom, hogy az egyik legszínvonalasabb magyar pc játékokkal foglalkozó lap volt.
Rejtély, hogy miért szűnhetett meg, szinvonalát tekintve, még az erős konkurencia (Pc Guru, Gamestar) mellet is bőven megfértek
Már ha a hírek igaznak bizonyulnak majd persze

Abit AI7 - P4 3.0C - 1 GB Kingmax DDR433 - Ati Radeon 9800 Pro 128 Mb - PATA 80GB