pff...

Takin' care of business
Fórum » Konzolok, konzolos játékok

Takin' care of business
szerencsétlen elmebetegeket, azért ez már sok. Szerintem ezt a szart kurvára be kéne tiltani. Ez egy fos. Meg a grafikája is egy kifingatott szar, legalább akkor lehetne sokkal jobb...

www.gportal.hu/commandosfan