28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

War Times: European Frontline (Előzetes)



Írd ide hozzászólásod:

savanyu
savanyu [903]
Hát igen. Termelj sok-sok-sok aranyat, olajat, fát, acélt, lépj be az Atomkorba, aztán vidd neki a fejletlen ruszkiknak a 4500 királytigrisedet a 800 dorádat és a 4.000.000 nehézgéppuskádat, miközben újra és újra legyártatod őket, pótolván a veszteséget. Ez a középkorban jó volt, vicces volt, itt szánalmas és nevetséges. Nem is tudok még egy II.vh-s stratégiai játéko felsoroni,megemlíteni, ami ilyen alapokon nyugodna. Azért mert ez nonszensz és betegesen ostoba ötlet. Szerintem



I love CM

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Vissza

Fórumszabályzat