28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nexus egyjátékos demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Diszkósajt
Diszkósajt [2401]
Hát megnéztem ezt a demót, de kb. 3 perc után úgy elment a kedvem a játéktól mint még eddig soha semmitől. A grafika nem űbereli a Haegemóniáét, furcsa az egész kezelőfelület elrendezése. Úgy tele van zsúfolva, hogy a játékteret alig látni.

"Ha állat lennék nem tartanék embert a lakásban!"

Vissza

Fórumszabályzat