28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

emmersson
emmersson [604]
Hello Pathfinder!
.
Kitartásom eredménye : 99 / 100
.
A "Kulcsszemélyiség" pálya nagyon szívat,mert ha egy elcseszett akció után újrakezdeném,akkor kilép Vindowsba! Sőt,olyat is csinált ennél a pályánál,hogy mikor befejeztem,beszálltam a liftbe,akkor lépett ki és természetesen nem mentett!!!
De most már 4*-os ez is!
Megvan és már le is nyomtam a "Meg kell halni!" bonus4-et,tényleg könnyű volt!
A bonus anyagok közt nekem 19 kép alatt van "kód",viszont van amelyik ismétlődik,tehát ugyanaz a "kód" van mondjuk a 17-es és a 14-es (most csak hasra ütve mondtam)alatt is!
Próbáltam beírni játékban,pause-ban ,semmi!!!
Jó lenne tudni mi ez!
Hi!

Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!

Vissza

Fórumszabályzat