28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nexus egyjátékos demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Tib
Tib [897]
Lehet, hogy részrehajló vagyok kicsit, de a Haegemonia szerintem is sokkal szebb volt. Én még láttam az IG3 demót is, és nem vettem észre túl sok fejlődést ahhoz képest. Oké, szebb lett, valamivel átláthatóbb, de ez nem sok. Talán, ami jobban tetszett benne, mint a Haegemoniában, azok az effektek voltak. Aki az effektrendszert írta, annak gratula!

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

Vissza

Fórumszabályzat