28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nexus egyjátékos demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

kisspepe
kisspepe [8]
Sziasztok!

Én még nem töltöttem le a demot, de le fogom. Én már így előre is tudom mondani, hogy szerintem nagyon jó játék lessz. Én is szeretem az űrstratégiákat. A Haegemonia viszont lehetett volna jobb is. Igazándiból, azt csak egyszer jó végigjátszani. Egyébként nekem az a véleményem, hogy nekünk ez a stílusú játék jön be, másoknak meg ez szar, de hát ez van.

Kiss Péter

Vissza

Fórumszabályzat