így elsőre semmi különbség nincs köztük, de ha megnézzük egy stratégiai játékban nyersanyagot kell gyűjteni, egységeket gyártani, bázist építeni.. stb.. a Nexusban viszont csak a harcra kell koncentrálni, megfontolt taktikai lépeseket, aprólékos harcmozdultaokat végrehajtani.. és nekem ez sokkal jobban tetszik, mint egyszerre 5000 csatahajóval letépni az ellenség arcát, aztán 1 perc alatt 30 bolygót elfoglalni..
Abit IS-7, P4 2.5 A, 512 dual ddr samsung, Sapphire Radeon 9800 Pro 128 mb