28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nexus egyjátékos demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

fuckabat
fuckabat [81]
ja, tényleg a heagemoniát másodszor nem is nyomtam végig... a Nexus demot már legalább 50 szer játszottam végig, és mindig izgalmas játszani vele.. nagyon várom már a teljes játékot.. mondjuk annyit fűznék hozzá pepe, hogy ez nem stratégiai játék, hanem taktikai,..
így elsőre semmi különbség nincs köztük, de ha megnézzük egy stratégiai játékban nyersanyagot kell gyűjteni, egységeket gyártani, bázist építeni.. stb.. a Nexusban viszont csak a harcra kell koncentrálni, megfontolt taktikai lépeseket, aprólékos harcmozdultaokat végrehajtani.. és nekem ez sokkal jobban tetszik, mint egyszerre 5000 csatahajóval letépni az ellenség arcát, aztán 1 perc alatt 30 bolygót elfoglalni..

Abit IS-7, P4 2.5 A, 512 dual ddr samsung, Sapphire Radeon 9800 Pro 128 mb

Vissza

Fórumszabályzat