28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

Legycsapo
Legycsapo [3]
Szijjasztok, sztem egy kicsit nagyon alulertekeltek a jatekot, sztem egy kicsit tobbet erdemelne, mert a hangulta is sokkal jobb sztem, foleg akkor mikor fegyveres akcio van, en legalabb is nagyon birom, mostanaban minden idomet vele toltom, nagyon teccik, sztem a grafika se annyira rossz, mer kell minden jateknak videokartya izzaszto grafikaja legyen?egy atlagos grafikas jatekkal is jol el lehet szorakozni

z

Vissza

Fórumszabályzat