28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Kinek mi a kedvenc Ps2-es játéka?



Írd ide hozzászólásod:

Feir
Feir [947]
Ezek mind jó gamek. Nekem a:
Driv3er
Metal Gear Solid 2
az FFx-et nem ismerem.
Amúgy nem tudjátok honnan lehet letölteni PS2 gameeket?
(Ha nem akartok Warezolni küldjétek el ide:feir13@freemail.hu)

Vissza

Fórumszabályzat