28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nexus egyjátékos demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

kisspepe
kisspepe [8]
Sziasztok!

Köszi fuckabat. Tényleg magyar lett, így már biztos, hogy könyebben megy a játék.
A grafikáról egyébként, szerintem is szebb, mint a Haegemoniáé.

Sziasztok

Kiss Péter

Vissza

Fórumszabályzat