A magyarításom azért ilyen nagy méretű, mert a ManHUNt fejlesztői olyan szemetek voltak, hogy a pályák textúra-archívumaiban több tucatnyi képet duplikáltak, más-más néven.
Ahhoz, hogy a Játék megfelelően - és természetesen így magyarul - jelenítse meg az általam elkészített grafikai magyarításokat, kénytelen voltam a Játék pályáinak archívumaiba visszahelyezni a módosított textúrákat...
A közel 400 kép közül némelyiket többszörösen is visszahelyezve - kényszerűen.
De hidd el, megéri megszerezni a magyarítást, nem csak azért mert az egyik legjobban sikerült munkám, hanem azért is, mert a hangulata ég és föld az eredetihez képest!
ÜDv,
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

Sok munkatársamnak még hangkártya sem volt a gépében,de nekem már a nagyobb vinyót intézték!

