28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

hunter06
hunter06 [3333]
ki kell lökni a gecibe az elején, és onnantól havaj van a villamos tökéletes, de ha elég kreatív vagy, bárhol ki lehet lökni

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Hogy a jó mocskos szájbabaszott kurva isten basszatelibe ezt a kibaszott geci faszszopó csalószemét kurva játékot. Valahányszor végigviszem, a cigánygeci 103. pályán vagy 50. neki futásra tudom csak megcsinálni.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Vissza

Fórumszabályzat