28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone



Írd ide hozzászólásod:

vally
vally [9774]
Miért, ha buzik lennének, akkor seggbebasznák egymást a klipben?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

C.J.
C.J. [419]
Hát...úgy látszik nem kellett volna megnyitnom, mert nem érdekel senkit.Na mind1.Szerintem nem buzik.Azt hallottam, hogy az egyik klipben fogdossák egymást, megnéztem, csak baráti ölelések vannak benne.

Porker bevégeztett 2004.11.09. (R.I.P)

Vissza

Fórumszabályzat