28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Nexus egyjátékos demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

fuckabat
fuckabat [81]
na, emberek. nemtom, leszedte-e már valaki a nexus többjátékos demot (ugyanis megjelent). én neki is álltam bőszen, de megdöbbenve tapasztraltam, hogy egy szerver sem megy, vagy én nem látom őket. ezért indítok egy szervert a következő néven:
[HUF] hungarian spacewarriors
remélem minél többen jöttök játszani akár erre a szerverre, akár másikra. köszi

Abit IS-7, P4 2.5 A, 512 dual ddr samsung, Sapphire Radeon 9800 Pro 128 mb

Vissza

Fórumszabályzat