28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Tényleg! Ezt alapból nem vágom! Mindenkit beetetnek, hogy kell neki a jobb teló. Közben mire használja? Telefonálás meg SMS. Azt pedig (szinte mindegyik tudja! Azt még egy okés dolognak tartom, hogy a manager kalkulátor is benne van, de könyörgöm, az meg minek kell az elemi elsős kisgyereknek! Hányok ettől a "neked kell mobil, mert különben loser leszel" szövegtől!

Vissza

Fórumszabályzat