Fórum » Nem számítástechnikai témák
Mobilok, okostelefonok és tabletek
A szó, amit keresel: státusszimbólum. A wapnak eddig én se láttam még értelmét, ez a kis szar nélkül is megvannak a managerek, a cyber-jampecok meg tényleg csak arra használják, hogy villogjanak vele.
seqesx: kiváncsi lennék a seftelős fejedre
Nagyon keményen nyomod az ipart! Mármint üzletileg
Nekem egy NOKIA 3310-es (anyám cégétől).
Viszont én nem arra használom mint egyesek, hogy közlekedés közben villogjak vele, hanem amire rendeltett, SMS-re és telefonálásra!!!
Valaki csak azért tartja a kezében, hogy lássák milyen nagy májer, (közben lehet, hogy rongyokban jár csakhogy telefonra teljen) na az ilyen embereket ki nem állhatom. Azt hiszik, hogy egy csaj jobban bukik rá ha telefonja van (manapaság már minden embernek van, kinek ezért kinek azért). Habár lehet, hogy igazuk van! csak a csaj a pénzre bukik nem a telefonra/pasira.
Ha van pénz van minden
Szóval nagyon igényes világban élünk.
wap: minek? Rohadt lassú, kurva drága az internet rajta, fekete-fehér kijelző, pixel képek (pl. ha egy sex oldalt nézel, egy óráig kell nézni míg nagy nehez ki lehet venni mit ábrázol), ha színes akkor is baromi kicsi képek, ja és persze a gombokat szétnyomod még egy oldalt végiggörgetsz.
Nekem ott az otthoni net, az bőven megteszi!
Ja és menet közben még a sexoldalakon se lehet élvezkedni, mert néznek mit csinálsz
Nagyon keményen nyomod az ipart! Mármint üzletileg
Nekem egy NOKIA 3310-es (anyám cégétől).
Viszont én nem arra használom mint egyesek, hogy közlekedés közben villogjak vele, hanem amire rendeltett, SMS-re és telefonálásra!!!
Valaki csak azért tartja a kezében, hogy lássák milyen nagy májer, (közben lehet, hogy rongyokban jár csakhogy telefonra teljen) na az ilyen embereket ki nem állhatom. Azt hiszik, hogy egy csaj jobban bukik rá ha telefonja van (manapaság már minden embernek van, kinek ezért kinek azért). Habár lehet, hogy igazuk van! csak a csaj a pénzre bukik nem a telefonra/pasira.
Ha van pénz van minden
Szóval nagyon igényes világban élünk.
wap: minek? Rohadt lassú, kurva drága az internet rajta, fekete-fehér kijelző, pixel képek (pl. ha egy sex oldalt nézel, egy óráig kell nézni míg nagy nehez ki lehet venni mit ábrázol), ha színes akkor is baromi kicsi képek, ja és persze a gombokat szétnyomod még egy oldalt végiggörgetsz.
Nekem ott az otthoni net, az bőven megteszi!
Ja és menet közben még a sexoldalakon se lehet élvezkedni, mert néznek mit csinálsz

jelenleg egy NOKIA 9110i (Communicator)-ral égek...
kicsit nehéz, nagy, tégla, de a tudása...
kicsit nehéz, nagy, tégla, de a tudása...Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
