28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki kel fel a legkorábban?



Írd ide hozzászólásod:

hunter06
hunter06 [3333]
kabbe én meg 8 óta tanulok...

Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

GRIM ONION
GRIM ONION [4084]
Most keltem...

Az élet jó! Csak a világ szar...

Vissza

Fórumszabályzat