én meg 8 óta tanulok...Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005
Fórum » Nem számítástechnikai témák
én meg 8 óta tanulok...Az újév remek alkalom az újrakezdésre: reggel felkelsz, és - újra - kezded azt, amit mindig... Š2005

Az élet jó! Csak a világ szar...