28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

BITYe
BITYe [1267]
Ha steamon rendeled aznap amint rendelted játszhatsz is és a hl2-t pre-loadba ha leszedted szerintem nyomhatnád 2 nappal előbb mint ahogy kijön... Kb ennyi... ezért kérdeztem... Én is inkább innen rendelnék, mert ez a Directors Edition az egyetlen ami DVD tudtommal.

* Asus A8N-SLI Premium * AMD Athlon64 3200+ 2000@2550MHz Venice * 2x512 DDR400@426 * Geforce 6800GT@Ultra 350/1000@400/1100 *

Nu_BisMarck
Nu_BisMarck [1262]
miért mia baj azzal ha innen rendelem meg? nem tudok steam en jáccani?

ne haragudj nem értelek

Vissza

Fórumszabályzat