28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
ez nem a másolásvédelem érdeme, hanem user error
nálam tökéletesen megy

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

spamboy
spamboy [684]
nyugi. pont h rohadt jo lett a source az h nem tudod az elinditani az pont h a fejlesztok erdeme mert jol megcsinaltak a masolasvedelmet. http://www.gamecopyworld.com -on fent van a crackfix sztem de akar dc++-rol is siman le lehetne szedni :

every breath you breathe deep, I feel you circulating through me

x painkiller x
x painkiller x [64]
honnan tudom leszedni azt a crackfixet?
mert az istenert sem akar elindulni pedig mindent ugy csinalok ahoyg kell. vmi cd-key nem kell?
pedig mar egyszer beindult de kikapcsoltam mert akkor nem volt kedvem jatszani vele es amikor maskor kinyitom mar megint a steam-es hiba!!!
ezek a hulyek nem tudnak csinalni jatekot?
ha ilyen lesz a HL2 akkor nekem nem is kell!

Vissza

Fórumszabályzat