28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

csuroach
csuroach [4262]
Hát én nem tudok róla.de mindjár megnézem .Egyébként Magyrországon nekem is a Fevita a kedvencem az NHL-ben meg a Tampa és a Boston a legjobbak meg Habibulin és J. Thorton

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

spamboy
spamboy [684]
en az Alba Volannak szurkolok az NHL-ben pedig a Tampanak. de volt mar ilyen topik nem?

every breath you breathe deep, I feel you circulating through me

csuroach
csuroach [4262]
Üdv mindenki.Arról érdeklödnék hogy itt Magyarországon melyik csapatokat szeretik a legjobban akik szeretik ezt a sportot.Na meg arról hogy kinek jo az hogy elmarad a szezon?

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Vissza

Fórumszabályzat