
De most csak olyan résznél járok ahol már régóta unom magam.A 9. küldetésnél.Meg tudom csinálni, csak unalmas

, ezért kéne kód!
Fórum » Konzolok, konzolos játékok


, ezért kéne kód!
Az okos enged...a kísértésnek! Egyébként pedig a nőknek is van joguk programozni. Mosógépet!