28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Rome: Total War (Ismertető)



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
Kösz, majd kipróbálom, de előbb erőt kell gyűjtenem, hogy újrakezdjem a ajátékot, mert az eleje elég uncsi, amikor még csak 2-3 városom és párezer katonám van.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Morello
Morello [5412]
Köszi!
Ha jól bogoztam ki a kézikönyvből, akkor állítanak csapdát a csapatok, amikor leguggol a figura a térképen. Ilyenkor ha egy ellenség a közelébe jön, akkor rácsap!
Én is jártam úgy, hogy mint kis Piroska, sétálgattam az Alpok erdeiben, erre hirtelen rámtámadt egy jó nagy gall csapat!
asas01
asas01 [12269]
Nagyon jó lett az ismertető, gratula! Azt viszont nem is tudtam, hogy lehet csapdát állítani és rajtaütésszerűen támadni, pedig már végigtoltam a játékot. Lehet, hogy ez nincs benne az 1.0-ás verzióban?

i tell it like it is, cause im a bold figure

Vissza

Fórumszabályzat