28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

UMPepe
UMPepe [742]
Miért van az hogy nekem ezt írja ki hogy This server is using a newer protocol(6) than your client. PLZ segítsetek előre is köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Vissza

Fórumszabályzat