28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
Hát nem tudom
Nálam meg az van, hogy rajta vagy a Friends listán, de mindig Offline-nak vagy jelezve, még tegnap este is amikor 100% hogy online voltál

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

neozed
neozed [1399]
Az mitől van, hogy felvettelek friends-be, de a neved helyett kriksz-kraksz-ok vannak?
Ez így elég LOL, mert van felvéve több ember, és mind olvashatatlan...

Örökké nem eshet!

NeoExDeath
NeoExDeath [3166]
Mikor legyen legközelebb game, amire lehetőleg többen jönnek majd?

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Vissza

Fórumszabályzat