28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

[ST]Zollie[FANfan]
[ST]Zollie[FANfan] [23]
Így lehet nem eredeti CS Source-szal jáccani neten:

1.Tedd fel a Luziferes CS Sourcot!
2.Tedd fel a Steamet!
3.Csinálj egy új Accountot!
4.Ezt a SteamApp készítővel patcheld!
5.A létrehozott SteamApp.cfg-t másold be a főkönyvtárba!
6.Az emporio 5-ös UpDate-jéből a Files mappából másold ki az összes file-t a főkönyvtárba, a crack mappából csak a steam.dll-t és a steamengine-t másold a főkönyvtárába!
7.KÉSZ

SteamApp--->http://anymvs.uw.hu/programs/patch.exe
Emporio UpDate5-->http://anymvs.uw.hu/programs/cssourceemporioupdate5.zip

Így mennie kell, nekem ment, már csak az a kérdés mikor jön ki az új protokol ami megint csak eredetivel megy majd. És jön a következő feltörés, meg a következő protokol, meg a... amíg mindenki meg nem unja és megveszi a játékot

Addig is jó játékot

MSI K7N2 Delta, 2500+ Barton, 2x512Mb 400Mhz DDR, ASUS 9600XT, Seagate 120Gb 8Mb - Zollie vége

Vissza

Fórumszabályzat