28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

zoli007
zoli007 [159]
Attól van ez mert neked a "Emperior Final" van meg ez az amit nem kell telepíteni! És nem kell kitörölni a steam-t! Mert ha kitörlöd akkor csak szervert tudsz csinálni! A többit már elfelejtettem!

DevilDriver 4EVER

UMPepe
UMPepe [742]
Zolee nekem steam-es file-okal nem indul el ha kitörlöm mükszik de akko viszont neten nem lehet vele játszani nemtod mitől van ez????

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Vissza

Fórumszabályzat