28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videókártyák (Apró)



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Nem offnak szántam, csak amikor a Guillemot nem tudta saját néven eladni a kártyáit visszatért a Hercules használatához és lám bejött.
De Posseidonnak nem lehet megmagyarázni, hogy a 9800PRO nem minden esetben lassabb mint a 6600GT.
Aruns
Aruns [7073]
Ezt a topictot plz ne offoljatok szet azzal, hogy melyik kartya "milyen szar", arra ott a hardvaer rovat.

Szal Hercules 9800Pro

Belinkelek egy tesztoldalt, ahol szepen korbe van fotozva:
http://content.guru3d.com/article.php?cat=review&id=35

szal ezen latszik a kek led is, ami vilagit a vetin, meg hogy szet van rezezve, meg a fesz szabalyozon is rezhutes van.

Vissza

Fórumszabályzat