Videókártyák (Apró)
Kérdés, van gari a kártyára?
Pumpold meg osoket es lesz karacsonyra egy kiraly videokartyad (a hatoldalat majd delikalom csak neked alkoholos filccel es igy mingya a duplajat eri
)
)Én megveszem töled 5k-ért, és soha többé nem csufollak, ok? 

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k
Krautok nyelvet is erteni kell (legalabb azt a hozzaszolast, hogy KAUFEN!!!)

No offence
Az általam beszélt 3 nyelv között sajnos nincs a német.
Szóval Aruns-nak van Hercules 3D Prophet 9800PRO eladó 55e forintért.
Az általam beszélt 3 nyelv között sajnos nincs a német.
Szóval Aruns-nak van Hercules 3D Prophet 9800PRO eladó 55e forintért.
Legkozelebb Budapesten jarok, megkereslek es szetteplek, mint hulyegyerek a kepeskonyvet. Nemigaz, hogy nem tudod befejezni!!!!
Egyebkent meg az arral kapcsolatos "szakertoi velemenyedre" csak annyit, hogy az a sok, amit te kertel/kersz az oreg, agyonhasznalt 9500Prodra (azert is nem tudtad eladni)
Ime, itt vannak a legolcsobb arak Europabol erre a kartyara. Dobozos verzio 430 Euro. TUDOD TE, MENNYI AZ????
http://www.geizhals.at/a50471.html
Esetleg megrendelheted az USA-bol 433 $-ert plusz posta, ami a posta, meg atutalasi/atszamitasi banki koltsegekkel egyutt az 500 dollart veri (HA egyaltalan hajlandok elkuldeni Magyarorszagra).
http://www.bizrate.com/marketplace/product_info/overview/index__cat_id--405,prod_id--7793471,mkt_id--18143542,rf--qgt,qcid--1030632021246,kw--Hercules+9800+Pro+price.html
Ez egy altalam megszabott ar (bizonyos hatarig meg alkukepes is!), aki sokallja, vegye meg tizezer forinttal dragabban a Sapphire es egyeb verziokat, amik SEHOL sincsenek ettol.
Ha tudtok nemetul, a belinkelt oldalon el lehet olvasni azok velemenyet is, akiknek ilyen kartyajuk van, talan kicsit jobban meg tudjak saccolni, mit is er,mint olyan valaki, akinek sosem volt es sosem lesz.
Reszemrol befejeztem, erre a forumra semmit nem irok tobbet errol a kartyarol, ha itt nem kell senkinek, majd eladom mashol.
Tipikus disznok ele gyongyot effektus (sajnos a legtobb magyar hardver forumon ez van...)
Egyebkent meg az arral kapcsolatos "szakertoi velemenyedre" csak annyit, hogy az a sok, amit te kertel/kersz az oreg, agyonhasznalt 9500Prodra (azert is nem tudtad eladni)
Ime, itt vannak a legolcsobb arak Europabol erre a kartyara. Dobozos verzio 430 Euro. TUDOD TE, MENNYI AZ????
http://www.geizhals.at/a50471.html
Esetleg megrendelheted az USA-bol 433 $-ert plusz posta, ami a posta, meg atutalasi/atszamitasi banki koltsegekkel egyutt az 500 dollart veri (HA egyaltalan hajlandok elkuldeni Magyarorszagra).
http://www.bizrate.com/marketplace/product_info/overview/index__cat_id--405,prod_id--7793471,mkt_id--18143542,rf--qgt,qcid--1030632021246,kw--Hercules+9800+Pro+price.html
Ez egy altalam megszabott ar (bizonyos hatarig meg alkukepes is!), aki sokallja, vegye meg tizezer forinttal dragabban a Sapphire es egyeb verziokat, amik SEHOL sincsenek ettol.
Ha tudtok nemetul, a belinkelt oldalon el lehet olvasni azok velemenyet is, akiknek ilyen kartyajuk van, talan kicsit jobban meg tudjak saccolni, mit is er,mint olyan valaki, akinek sosem volt es sosem lesz.
Reszemrol befejeztem, erre a forumra semmit nem irok tobbet errol a kartyarol, ha itt nem kell senkinek, majd eladom mashol.
Tipikus disznok ele gyongyot effektus (sajnos a legtobb magyar hardver forumon ez van...)

OFF: Én befejezetem
Meg különben is, én nyitottam a topicot
ON
Szóval Aruns-nál Hercules 9800PRO eladó 55eFt-ért.
Azért kicsit sok érte, nem
Meg különben is, én nyitottam a topicot
ON
Szóval Aruns-nál Hercules 9800PRO eladó 55eFt-ért.
Azért kicsit sok érte, nem

Nem igaz, hogy nem vagytok kepesek befejezni az offolast...


Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
