Legkozelebb Budapesten jarok, megkereslek es szetteplek, mint hulyegyerek a kepeskonyvet. Nemigaz, hogy nem tudod befejezni!!!!
Egyebkent meg az arral kapcsolatos "szakertoi velemenyedre" csak annyit, hogy az a sok, amit te kertel/kersz az oreg, agyonhasznalt 9500Prodra (azert is nem tudtad eladni)
Ime, itt vannak a legolcsobb arak Europabol erre a kartyara. Dobozos verzio 430 Euro. TUDOD TE, MENNYI AZ????
http://www.geizhals.at/a50471.html
Esetleg megrendelheted az USA-bol 433 $-ert plusz posta, ami a posta, meg atutalasi/atszamitasi banki koltsegekkel egyutt az 500 dollart veri (HA egyaltalan hajlandok elkuldeni Magyarorszagra).
http://www.bizrate.com/marketplace/product_info/overview/index__cat_id--405,prod_id--7793471,mkt_id--18143542,rf--qgt,qcid--1030632021246,kw--Hercules+9800+Pro+price.html
Ez egy altalam megszabott ar (bizonyos hatarig meg alkukepes is!), aki sokallja, vegye meg tizezer forinttal dragabban a Sapphire es egyeb verziokat, amik SEHOL sincsenek ettol.
Ha tudtok nemetul, a belinkelt oldalon el lehet olvasni azok velemenyet is, akiknek ilyen kartyajuk van, talan kicsit jobban meg tudjak saccolni, mit is er,mint olyan valaki, akinek sosem volt es sosem lesz.
Reszemrol befejeztem, erre a forumra semmit nem irok tobbet errol a kartyarol, ha itt nem kell senkinek, majd eladom mashol.
Tipikus disznok ele gyongyot effektus (sajnos a legtobb magyar hardver forumon ez van...)
