28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell



Írd ide hozzászólásod:

Diablo_666
Diablo_666 [139]
Hy!
Painkiller Battle out of Hell Ben e ????????????????????
Mert Én ne emlékszek rá !
DeLiQuEnT
DeLiQuEnT [36]
hi! Én "picit" előrébb vagyok elakadva. Az Act1 3. pályájának a végén amikor leesek csatornába jönnek valami elektromos halak vagy békák, s a csatorna végén van egy szörny. Hogy lehet ott átjutni??

Vissza

Fórumszabályzat