Hy!
Painkiller Battle out of Hell Ben e ????????????????????
Mert Én ne emlékszek rá !

hi! Én "picit" előrébb vagyok elakadva. Az Act1 3. pályájának a végén amikor leesek csatornába jönnek valami elektromos halak vagy békák, s a csatorna végén van egy szörny. Hogy lehet ott átjutni??