28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

.Lb
.Lb [23]
Hali
A bot_add és társai valamit motyognak nekem, de botot azt nem hoznak létre (Win). Hogyan kell ezeket paraméterezni? Ha mögé írok valamit, akkor azt mondja, hogy nincs ilyen profile (nincs elöttem, fejből írom...), de hát honnan is lenne...
Tud valaki segíteni?

Vissza

Fórumszabályzat