28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
az nem bug hanem vmi hack amivel laggzatni lehet a szervert

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

arti333
arti333 [43]
Most neztem meg a lentebb emlitett videot hogyan lagzik a szerver...
Durvanak talalom ... remelem kijavitottak ezt a "kis" hibat a sracok a mostani frissitessel. Bár ezek a hülyék megint elbasztak vmit... több játékos velem együtt azt vette észre hogy a microfon használatot minden pálya elején újra kell konfigolni különben nem mükszik

Vissza

Fórumszabályzat