28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

mucius
mucius [10106]
ez sztem nem update hiba, akkor még elindulna és csak csatlakozni nem tudnál a serverekre
próbálgasd indítani, meg mondjuk töröld a steam.dll-t

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

tyro14
tyro14 [3147]
Hi all!

Letöltöttem a LuZiferes verziót tegnap, felraktam hozzá az 5 6 7 8as updatet, meg a steam patchet, tegnap még működött is szépen játszotam is vele, de ma nemtudom azért e hogy updatelt a steam egyet, vagy miért de most ezt az üzit írja ki mikor el akarnám indítani a gamet.
már próbáltam újra crackelni de nem lett jó úgy se

HELP ME!!

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat