LEhet, hogy én fogtam ki jó helyet itt Bp-n, de a környék ahol élek nekem teljesen megfelel és tetszik. IGaz, amikor ma p. a Hungária körútra mentem, mintha egy más világba csöppentem volna. De hát ezért jó, hogy ekkora a város, sok különböző dimenzió...