Tavaly sétahajóval mentünk siófoknál.A partot nem nagyon lehetett már látni, de pár ember a közelben derékig érő vízben mászott.Elég gáz ez a Balaton...
Siófok rlz. ;>
Mindenhol hallani, amikor a fővárosiak: "Fúú bazz képzeld,megyünk le Siófokra a Balcsira!"
Nekem kb. a házunktól 50méterre van a Beach House.