28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

DinoLÁMA!
DinoLÁMA! [7]
És örülsz neki?

Az állam én vagyok!!!

@Slider@
@Slider@ [3121]
én is csak tavaly néztem el kemény 1 napra, de elég is volt....
előtte meg nem is emléxem mikor voltam utoljára
nyáron viszont 1 hétre megyek Zánkára
az állítólag jó hely
hriszto
hriszto [7565]
én már 2 éve nem láttam szal nekem mondhatod

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

@Slider@
@Slider@ [3121]
Tavaly sétahajóval mentünk siófoknál.A partot nem nagyon lehetett már látni, de pár ember a közelben derékig érő vízben mászott.Elég gáz ez a Balaton...
hriszto
hriszto [7565]
ha szerencséd van úgy 1 kilóméter után tán már a bokádat is nyaldossa a víz

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

@Slider@
@Slider@ [3121]
Ja tényleg tök jó, főleg nyáron.Mondjuk az gáz, hogy fürdeni kb lehetetlen térdig SE! érő vízben.
SiLo
SiLo [605]
Siófok rlz. ;>
Mindenhol hallani, amikor a fővárosiak: "Fúú bazz képzeld,megyünk le Siófokra a Balcsira!"
Nekem kb. a házunktól 50méterre van a Beach House.

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Vissza

Fórumszabályzat