28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

lalakov
lalakov [1002]
"Re-volt"-ból is kettővel több van mint kellene.
zsombor-nak, ha így folytatja, estére meg lesz a 200 hozzászólása és akkor gáz lesz.
MagicMoment
MagicMoment [17778]
lezártam,mert nem látom értelmét,hogy 1 témáról több topic legyen.
legközelebb majd beleírok egy linket is.
lalakov
lalakov [1002]
Látom lezártátok az NFSU2 egyik alig használt topicját. Hajrá csak így tovább. Lenne két jelőltem is, két Call of Duty topic.

Vissza

Fórumszabályzat