a lányok 2csoportra vannak osztva, egyikek a "magukba húzódó semmik" másikak meg a " menő, gazdag csajok vagyunk röhögünk az összes többin, hooligans a király és a szexről beszélünk"
elég siralmas....
a fiúk már normálisabbak (bár a leányoknak jobban örülnék), de ott is van pár szerencsétlenség. Ominozia barátom ír is egyről..
Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD