28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

SiLo
SiLo [605]
leánykák körében ez a trendi. verjed őket széjjel és küld el a képet. xDD
itt is vannak, de inkább más osztályokba akik addig ütnék amíg mozognak utána megtaposnám őket, majd újból ütném...és nem folytatom ;]]]

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

nihilism
nihilism [3144]
Igen, nalunk is a huligenzet szeretik... Ja, meg van egy par. Van egy irgalmatlan gyik gyerek, olyan feje van, mint a paralelogramma, tiszta rucsok, es es lancok, csukloszoritok, kendok lognak rajta. Kedvenc egyuttesei: linkin park, papa roach, tankcsapda, stb... Ja, es valami elmondhatatlanul gyik, raadasul gyenge mint az algopirin. (jo, en is vekony vagyok de ugy kb fel meterrel szelesebb vagyok nala) Meg hat a baratnoje (na nem ugy, mert neki eletben nem lesz baratnoje) is full ilyen, egesz nap feketebe van stb... Neha mikor rossz kedvem van szejjelvernem oket akkora gyokerek...
SiLo
SiLo [605]
nálunk is van pár szerencsétlenség...>;/
a lányok 2csoportra vannak osztva, egyikek a "magukba húzódó semmik" másikak meg a " menő, gazdag csajok vagyunk röhögünk az összes többin, hooligans a király és a szexről beszélünk"
elég siralmas....
a fiúk már normálisabbak (bár a leányoknak jobban örülnék), de ott is van pár szerencsétlenség. Ominozia barátom ír is egyről..

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Vissza

Fórumszabályzat