28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

ZSUGA
ZSUGA [1822]
Megszoktam leugotob el löktem de repült vagy 1métert
és eszt csinálta:
ZSUGA
ZSUGA [1822]
ja meg van az osztályba egy fiú aki ha valami rosz eredményt mondok
bele ugatya a jót!És ezzel anyira fel tud idegesiteni

Vissza

Fórumszabályzat