28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!



Írd ide hozzászólásod:

Seekoly
Seekoly [1990]
na jólvan elegem van! Hol van a qva etiles üveg????

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

zs0lt1kA^
zs0lt1kA^ [1340]
jovan ne parazza kenytelen leszek befenyiteni az egereket

amugy nalunk csak en vagyok idiota

hhhhh

Seekoly
Seekoly [1990]
Mond meg neki:
jól elbasztad ezt az utolsó lehetőségedet! De vigyázááááá!

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

ZSUGA
ZSUGA [1822]
ja meg van az osztályba egy fiú aki ha valami rosz eredményt mondok
bele ugatya a jót!És ezzel anyira fel tud idegesiteni

Vissza

Fórumszabályzat