28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Monty
Monty [18]
Úgy látom itt a Gémszarosok a legaktívabbak és a legelvakultabbak. Most má' azért lenyugodhatnátok egy kicsit. Ahogy mondani szokták, az kiabál, akinek a háza ég. Egyszer próbáljátok ki, tegyetek egymás mellé egy Guru-t, egy 576-ot és egy GS-t és néhány lapozás után talán ti is rájöttök, milyen szart olvastok ti. És akkor még nem hasonlítottátok össze a cikkeket...

Vissza

Fórumszabályzat