28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Counter Strike: Source



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Sajna Sourceba sok a csiter mivel még megy warezossal is relative nincs nekik pénzbe.
Majd ha lesznek anticsitek meg minden akkor majd tényleg kevesebb lesz.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Dreams
Dreams [236]
Ez a van sok Wallhackes meg csaló dolog, sztem hülyeség, én pl. ha felmegyek vhova 10 perc és 1 ember tuti csiterez, elképesztő hogy nem lehet elviselni hogy vki mondjuk 3 éve játszik és nem 2 hete és jóval jobban nyomja. Én még érdekes egyel nem találkoztam pedig játszok vele eleget. Source-ben nem sok csiter van hanem sok lama.
És hihetetlen hogy egyesek azt hiszik 2 hét és ők lesznek a legjobbak...

Amugy ezt általánosságban mondtam.

Psychedelic Dreams

Vissza

Fórumszabályzat