Ez a van sok Wallhackes meg csaló dolog, sztem hülyeség, én pl. ha felmegyek vhova 10 perc és 1 ember tuti csiterez, elképesztő hogy nem lehet elviselni hogy vki mondjuk 3 éve játszik és nem 2 hete és jóval jobban nyomja. Én még érdekes egyel nem találkoztam pedig játszok vele eleget. Source-ben nem sok csiter van hanem sok lama.
És hihetetlen hogy egyesek azt hiszik 2 hét és ők lesznek a legjobbak...
Amugy ezt általánosságban mondtam.
Psychedelic Dreams