28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
Helló emberek! Jó látni hogy mennyi PCGurus partinzán van itt! Én is az vagyok! És hogy miért? 1. lap amit megvettem az a PCZED volt: hát elég gyenge utánna: PCX ez is gyenge volt 3. volt a PCGuru és ez megelepett a magas színvonalával + teljes játékával!!! Ahhoz hogy a Guruék nagyképűek csak annyit, hogy a Guru Levrovjában nem volt egy olyan levél sem amely a Guru-t szidta volna a GS-ban pedig minden hónapra jutott olyan levél hogy: " a PCGuru (persze kicsillagozva) sz*r a GS pedig nem" hát én ezzel nem értek egyet! PL: most a Guruban lehet nyerni egy PS"-őt!!!! meg biztosan lehet kapni táskát meg ilyesmiket!!! Na ennyit erről!

"Find out who you really are"

Vissza

Fórumszabályzat