28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Dauby
Dauby [417]
Akik olvasták a tegnapi hozzászólásomat, azoktól is, de az érintett és kritizált újságoktól és munkatársaiktól is elnézést kérek (Gamestar, 576Kbyte).

Meghagyom ezt a topicot a kívülállóknak, a független gamereknek.

Elnézést, hibáztam. Mint már írtam, én is csak ember vagyok, és nem bírtam elfojtani véleményemet.

Viszlát.

Vissza

Fórumszabályzat