Meghagyom ezt a topicot a kívülállóknak, a független gamereknek.
Elnézést, hibáztam. Mint már írtam, én is csak ember vagyok, és nem bírtam elfojtani véleményemet.
Viszlát.
Fórum » Számítástechnikai magazinok
Meghagyom ezt a topicot a kívülállóknak, a független gamereknek.
Elnézést, hibáztam. Mint már írtam, én is csak ember vagyok, és nem bírtam elfojtani véleményemet.
Viszlát.