A legjobb akkor is a Gamestar!
Mondom én, aki 1.5 éve vagyok előfizető, és plussz fél évig vettem (előtte)! Ráadásul most egy évre újra előfizettem!!!
GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR,

Na hi!!
Zöld a szívem, zöld a vérem!
