28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Gagyi
Gagyi [1466]
Hello!
A legjobb akkor is a Gamestar!
Mondom én, aki 1.5 éve vagyok előfizető, és plussz fél évig vettem (előtte)! Ráadásul most egy évre újra előfizettem!!!
GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR, GAMESTAR,

Na hi!!

Zöld a szívem, zöld a vérem!

Vissza

Fórumszabályzat