Helló mindenki! Csatlakozom azokhoz, akik a Gurut tartják jobbnak, de azért van egy pár dolog mindkét oldalon, amit fontos megjegyezni. Az egyik az, hogy a Guru vagy túl hűvös és idegen (gondolom ezt érzékelik egy páran nagyképűségnek), vagy átesnek a ló másik oldalára, mint amikor a levrov kvázi családi hadszíntérré változott. A GameStar sokkal közvetlenebb. Ezt nem tudom megmagyarázni, egyszerűen ez a benyomásom. És van még valami ami plusz a GS-nél, ez pedig Bad_Sector oknyomozó-gondolatébresztő rovata. Egyre inkább úgy érzem, hogy csak az utóbbi és a GS-fórum miatt veszem a GameStar-t is. Ha jönne egy új lap, lehet, hogy lecserélném arra. Egy időben volt egy olyan pletyka a neten, hogy valami angol újság készül megjelenni itthon (asszem a PCGamer), ebből lesz valami?
Egyébként jó lenne, ha átnéznétek a GS fórumára (persze csak a PCDome mellett

. Egyrészt kellene pár ember oda, akinek tetszik a GameStar

, másrészt a sok kritikából csak megfogan valami... (Be szoktak ugyanis járni az írók, sőt, a főszerk. is tiszteletét tette már többször.