28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gamestar2.0 vs. PC Guru



Írd ide hozzászólásod:

Dauby
Dauby [417]
Mephisto, ezt csak azért irtad, hogy meglegyen a 2000-ik hozzászólásod...
...a demo lesz rajta a mostani CD-n, ha minden igaz és jól tudom.

Maga a játék nekem nem jön be, de ez is ízlés kérdése.

Vissza

Fórumszabályzat